DERGI L'INDUSTRIALE l’industriale her onbeş günde bir uzamanlaşmış makine satıcılarında bulunan yeni ve ikinci el makineleri bilginize sunar; ayrıca röportajlar, haberler, ekonomi, fuarlar ve endüstriyel konular hakkındaki gelişmeleri de burada bulabilirsiniz...

DAHA FAZLASINI BULUN»
SATILIK MAKINELER

Binlerce satılık, yeni, ikinci el, arttırma ile satışta, tasfiye ve iflas ile satışta olan takım tezgahı arasından aradığınız makineyi seçin.

ARAMA ILANLARI

Arama ilanları.

SATILIK TAKIM TEZGAHI

Kayıt olun ve yeni yada kullanılmış takım tezgahlarınızı on line olarak satışa çıkartınız.

DERGI L'INDUSTRIALE
l’industriale her onbeş günde bir uzamanlaşmış makine satıcılarında bulunan yeni ve ikinci el makineleri bilginize sunar; ayrıca röportajlar, haberler, ekonomi, fuarlar ve endüstriyel konular hakkındaki gelişmeleri de burada bulabilirsiniz...
Son sayinin
sayfalarina bakin
L'industriale
Abonelik
DAHA FAZLASINI BULUN»
MAKİNE
SATICILARI
satıcı
ülke
il
FUARLAR
Metal işleme sektörü ile ilgili İTALYA’DA VE DÜNYADA YAPILAN ÖNEMLI FUARLAR
FUAR LISTELERI
INSERISCI ANNUNCIO BIR MEZAT ILANI GIRINIZ
Industriale.it makine mezatı yapan firmalara; yapılacak mezatların tarihleri, mezat türü, İsmi, satılan mal ile ilgili kısa bilgiler ve mezatta satılacak makinelerden 10 tanesinin ilanını yayınlamasına olanak sağlar. İlan 30 gün boyunca yayında kalır. Mezatlar ile ilgili ilanlar Anasayfa’da ayrı bir listede sunulurlar ve bu sayede bir yandan hepsi bir arada görüntülenebilirler diğer yandan da bunların diğer ilanlardan ayırt edilmesini sağlayan farklı bir grafik ile yeni ve eski makineler listelerinde de yayınlanırlar.

Mezatla satış ilanının yayınlanması için gerekli olan bedel 250 Euro’dur

Industriale.it ayrıca site yöneticisine gönderilecek bir CSV dosyası sayesinde mezat ile satışın konusu olan makinelerin sınırsız sayıda ilanının yayınlanmasına olanak sağlar. Daha fazla bilgi için info@industriale.it adresine mail atabilir yada +39 02 48012 755 nolu telefonu arayabilirsiniz.

CSV dosyasının yayınlanması için ek olarak istenen ücret 100 Euro’dur

Bir mezat ilanı vermek için kayıt yaptırmanız gerekmektedir.

Hala kayıt olmadınız mı?
Kayıt olmak ücretsiz ve kolaydır.
Kayıt oldunuz mu?
Giriş yapın ve satın alın takim tezgahlari