DERGI L'INDUSTRIALE l’industriale her onbeş günde bir uzamanlaşmış makine satıcılarında bulunan yeni ve ikinci el makineleri bilginize sunar; ayrıca röportajlar, haberler, ekonomi, fuarlar ve endüstriyel konular hakkındaki gelişmeleri de burada bulabilirsiniz...

DAHA FAZLASINI BULUN»
SATILIK MAKINELER

Binlerce satılık, yeni, ikinci el, arttırma ile satışta, tasfiye ve iflas ile satışta olan takım tezgahı arasından aradığınız makineyi seçin.

ARAMA ILANLARI

Arama ilanları.

SATILIK TAKIM TEZGAHI

Kayıt olun ve yeni yada kullanılmış takım tezgahlarınızı on line olarak satışa çıkartınız.

DERGI L'INDUSTRIALE
l’industriale her onbeş günde bir uzamanlaşmış makine satıcılarında bulunan yeni ve ikinci el makineleri bilginize sunar; ayrıca röportajlar, haberler, ekonomi, fuarlar ve endüstriyel konular hakkındaki gelişmeleri de burada bulabilirsiniz...
Son sayinin
sayfalarina bakin
L'industriale
Abonelik
DAHA FAZLASINI BULUN»
MAKİNE
SATICILARI
satıcı
ülke
il
FUARLAR
Metal işleme sektörü ile ilgili İTALYA’DA VE DÜNYADA YAPILAN ÖNEMLI FUARLAR
FUAR LISTELERI
INSERISCI ANNUNCIO FABRIKA BOŞALTMA ILANI VERIN
Industriale.it firmalara; yapılacak fabrika boşaltması (toplu satışı) ile ilgili bunların tarihleri, türü, ismi, satılan mal ile ilgili kısa bilgiler ve satılacak makinelerden 10 tanesinin ilanının yayınlamasına olanak sağlar. İlan 30 gün yayında kalır. Fabrika boşaltma ile ilgili ilanlar Anasayfa’da ayrı bir listede sunulurlar ve bu sayede bir yandan hepsi bir arada görüntülenebilirler diğer yandan da bunların diğer ilanlardan ayırt edilmesini sağlayan farklı bir grafik ile yeni ve eski makineler listelerinde de yayınlanırlar.

Fabrika boşaltma ilanının yayınlanması için gerekli olan bedel 250 Euro’dur.

Industriale.it ayrıca site yöneticisine gönderilecek bir CSV dosyası sayesinde fabrika boşaltmanın (toplu satışın) konusu olan makinelerin sınırsız sayıda ilanının yayınlanmasına olanak. Daha fazla bilgi için adresine mail info@industriale.it atabilir yada +39 02 48012 755 nolu telefonu arayabilirsiniz.
CSV dosyasının yayınlanması için ek olarak istenen ücret 100 Eurodur.

Bir Fabrika boşaltma ilanı girmek için kayıt olmanız gerekmektedir.

Hala kayıt olmadınız mı?
Kayıt olmak ücretsiz ve kolaydır.
Kayıt oldunuz mu?
Giriş yapın ve satın alın takim tezgahlari