DERGI L'INDUSTRIALE l’industriale her onbeş günde bir uzamanlaşmış makine satıcılarında bulunan yeni ve ikinci el makineleri bilginize sunar; ayrıca röportajlar, haberler, ekonomi, fuarlar ve endüstriyel konular hakkındaki gelişmeleri de burada bulabilirsiniz...

DAHA FAZLASINI BULUN»
SATILIK MAKINELER

Binlerce satılık, yeni, ikinci el, arttırma ile satışta, tasfiye ve iflas ile satışta olan takım tezgahı arasından aradığınız makineyi seçin.

ARAMA ILANLARI

Arama ilanları.

SATILIK TAKIM TEZGAHI

Kayıt olun ve yeni yada kullanılmış takım tezgahlarınızı on line olarak satışa çıkartınız.

DERGI L'INDUSTRIALE
l’industriale her onbeş günde bir uzamanlaşmış makine satıcılarında bulunan yeni ve ikinci el makineleri bilginize sunar; ayrıca röportajlar, haberler, ekonomi, fuarlar ve endüstriyel konular hakkındaki gelişmeleri de burada bulabilirsiniz...
Son sayinin
sayfalarina bakin
L'industriale
Abonelik
DAHA FAZLASINI BULUN»
MAKİNE
SATICILARI
satıcı
ülke
il
FUARLAR
Metal işleme sektörü ile ilgili İTALYA’DA VE DÜNYADA YAPILAN ÖNEMLI FUARLAR
FUAR LISTELERI
INSERISCI ANNUNCIO OKAZYON MAKINE ILANI VERIN
Industriale.it satmak istediğiniz bir makinenin öne çıkarılabilmesi için, 10 gün boyunca yayında kalmak üzere indirimli fiyat ile “Okazyon Makine satış” ilanı verme olanağı sağlar. Okazyon makine satış ilanları Home-Page ( Anasayfa) da ayrı bir listede sunulurlar ve bu sayede bir yandan hepsi bir arada görüntülenebilirler diğer yandan da bunların diğer ilanlardan ayırt edilmesini sağlayan farklı bir grafik ile yeni ve eski makineler listelerinde de yayınlanırlar; bu sayede Industriale.it sitesini ziyaret edenler bu makinelerin fiyatlarının normalden ucuz olduklarını ve sadece 10 gün süre ile bu özel fiyattan satıldıklarının farkına varırlar.
Okazyon makine satış ilan hakları satın alındıktan sonraki 12 ay içinde kullanılmalıdırlar. Aksi halde otomatik olarak geçerliliklerini yitirirler.
Okazyon makine satış ilanı haklarını aşağıdaki tabloya gore satın alabilirsiniz:
Tek bir Okazyon makine satış ilanı€ 15,00
Üç adet Okazyon makine satış ilanı€ 40,00
Beş adet Okazyon makine satış ilanı€ 60,00
On adet Okazyon makine satış ilanı€ 100,00
Okazyon makine satış ilanı verebilmek için kayıt yaptırmanız gerekmektedir.

Hala kayıt olmadınız mı?
Kayıt olmak ücretsiz ve kolaydır.
Kayıt oldunuz mu?
Giriş yapın ve satın alın takim tezgahlari