DERGI L'INDUSTRIALE l’industriale her onbeş günde bir uzamanlaşmış makine satıcılarında bulunan yeni ve ikinci el makineleri bilginize sunar; ayrıca röportajlar, haberler, ekonomi, fuarlar ve endüstriyel konular hakkındaki gelişmeleri de burada bulabilirsiniz...

DAHA FAZLASINI BULUN»
SATILIK MAKINELER

Binlerce satılık, yeni, ikinci el, arttırma ile satışta, tasfiye ve iflas ile satışta olan takım tezgahı arasından aradığınız makineyi seçin.

ARAMA ILANLARI

Arama ilanları.

SATILIK TAKIM TEZGAHI

Kayıt olun ve yeni yada kullanılmış takım tezgahlarınızı on line olarak satışa çıkartınız.

DERGI L'INDUSTRIALE
l’industriale her onbeş günde bir uzamanlaşmış makine satıcılarında bulunan yeni ve ikinci el makineleri bilginize sunar; ayrıca röportajlar, haberler, ekonomi, fuarlar ve endüstriyel konular hakkındaki gelişmeleri de burada bulabilirsiniz...
Son sayinin
sayfalarina bakin
L'industriale
Abonelik
DAHA FAZLASINI BULUN»
MAKİNE
SATICILARI
satıcı
ülke
il
FUARLAR
Metal işleme sektörü ile ilgili İTALYA’DA VE DÜNYADA YAPILAN ÖNEMLI FUARLAR
FUAR LISTELERI
INSERISCI ANNUNCIO SATILIK MAKINE ILANI VERIN
Bu hizmet ile ücretsiz olarak 20 adet makine ilanı verebilirsiniz; Verdiğiniz her makine ilanı 90 gün süre ile yayınlanacaktır. Bu süre sonunda ilanınızı yeniden yayınlayabilir yada silebilirsiniz. Yeniden yayınlanan ilanlar yeni ilan gibi değerlendirilecektir. Makine ilanlarınızı 12 aya kadar yayınlama süreniz vardır. Ücretsiz 20 makine ilanı verdikten sonra başka ilanlar da vermek isterseniz aşağıdaki tabloya gore ücretlendirileceksiniz:
20 makineye kadar€ 70,00
50 makineye kadar€ 150,00
100 makineye kadar€ 250,00
200 makineye kadar€ 400,00
500 makineye kadar€ 750,00
500 makineden fazla€ 1000,00
Eğer bir makine tüccarı iseniz ilanlarınız sitede derhal yayınlanacaktır.
Eğer şahıs olarak makinenizi satmak istiyorsanız ilanlarınız hemen yayınlanmayacaklar ama sattığınız makinelerin listesi siteye kayıtlı bütün tüccarlara gönderilecek ve bunların size teklif verebilmeleri için 7 gün süre tanınacaktır; 7 gün sonunda makineleriniz ilanları sitede yayınlanmaya başlanacaktır. Eğer ilk 10 gün içerisinde makinelerinizden satılanlar olur ise bunları hesabınızdan silerek boş yere sonuçlandıramayacağınız teklif almaktan kurtulursunuz.
Eğer bir şahıs iseniz makine tüccarı olarak kayıt yaptıramazsınız.Industriale.it ticari kimliğiniz hakkında gerekli kontroller yaparak kayıt esnasında verdiğiniz bilgileri doğrular.

Satılık makinelerinizi sisteme koyabilmek için kayıt olmanız gerekmektedir.

Hala kayıt olmadınız mı?
Kayıt olmak ücretsiz ve kolaydır.
Kayıt oldunuz mu?
Giriş yapın ve satın alın takim tezgahlari