DERGI L'INDUSTRIALE l’industriale her onbeş günde bir uzamanlaşmış makine satıcılarında bulunan yeni ve ikinci el makineleri bilginize sunar; ayrıca röportajlar, haberler, ekonomi, fuarlar ve endüstriyel konular hakkındaki gelişmeleri de burada bulabilirsiniz...

DAHA FAZLASINI BULUN»
INDUSTRIALE.IT NASIL ÇALIŞIR

SİTEYE GÖZ ATMAK


Sitede dolaşmak ücretsizdir ve herkez kayıt yaptırmadan siteye girebilir. Industriale.it sitesinde sürekli olarak bulunan binlerce makine arasında aradığınız yeni yada ikinci el takım tezgahlarını bulabilirsiniz.Takım tezgahı satıcılarına teklifler verebilir veya bir makinenin taşınması, revizyonu yada makine hakkında expertiz hizmeti için teklif isteyebilirsiniz. Diğer kullanıcılar tarafından yayınlanan “aranan makineler” kısmındaki ilanlara bakarak elinizdeki makineyi ilgili kişiye önerebilirsiniz.

Eğer Industriale.it dergisinde ilan veriyorsanız l'industriale

Sitenin tüm bölümlerinde reklam sözleşmesi süresinin geçerli olduğu tarihe kadar ücretsiz olarak işlem yapabilirsiniz; l’industriale s.r.l.’nin size vereceği “username” ve “password” sayesinde oluşturacağınız hesabınızdan ilanlarınızı dilediğiniz gibi idare edebilirsiniz.
Bu sayede şu imkanlara sahip olacaksınız:

 • Sınırsız sayıda yeni ve/veya ikinci el makine ilanı girebilmek; her ilan sitede 30 gün süre ile yayınlanacak ve bu süre sonunda isterseniz söz konusu ilanları yeniden yayınlayabilecek yada silebileceksiniz.
 • Deponuzda yada kendi sitenizde bulunan makineler için mezat satışı organize edebilirsiniz. Her mezat satış ilanı 30 gün sürer ve bu süre sonunda süreyi yenileyebilir yada silebilirsiniz.
 • Deponuzda yada başka firmaların fabrikalarında bulunan makineler için “fabrika boşaltma” satışı (toplu satış) düzenleyebilirsiniz. Fabrika boşaltma satış (toplu satış) ilanları 30 gün sürer ve bu süre sonunda ilanları yenileyebilir yada silebilirsiniz.
 • İnternet sitenize ve girmiş olduğunuz tüm diğer makinelere yönlendirme yapan bir link bağlantısı, Google Map yer işaretleyicisi ve birden fazla dilde faaliyetlerinizin açıklamasının da bulunduğu tüm bilgilerinizi içeren tanıtım sayfanızı Takım tezgahı satıcısı/Revizyoncusu/Nakliyecisi/Expert’i bölümlerine kaydettirebilirsiniz; Tanıtım sayfanız, reklam sözleşmenizin tarihini her halükarda aşmayacak şekilde 12 ay yayında kalacaktır.
 • “Makine arıyorum” ilanları giriniz; Her ilan 30 gün yayında kalacaktır. Bu süre sonunda ilanı yeniden yayınlayabilir yada silebilirsiniz.

“Satılık makineler” ilanı vermek istyorsanız

Bu hizmet ile ücretsiz olarak 20 adet makine ilanı verebilirsiniz; Verdiğiniz her makine ilanı 90 gün süre ile yayınlanacaktır. Bu süre sonunda ilanınızı yeniden yayınlayabilir yada silebilirsiniz. Yeniden yayınlanan ilanlar yeni ilan gibi değerlendirilecektir.
Makine ilanlarınızı 12 aya kadar yayınlama süreniz vardır.
Ücretsiz 20 makine ilanı verdikten sonra başka ilanlar da vermek isterseniz aşağıdaki tabloya gore ücretlendirileceksiniz:

20 makineye kadar€ 70,00
50 makineye kadar€ 150,00
100 makineye kadar€ 250,00
200 makineye kadar€ 400,00
500 makineye kadar€ 750,00
500 makineden fazla€ 1000,00
XML ile sınırsız yükleme€ 1800,00

Satılık makinelerinizi sisteme koyabilmek için kayıt olmanız gerekmektedir.

“Mezat satış” ilanı vermek istiyorsanız

Industriale.it makine mezatı yapan firmalara; yapılacak mezatların tarihleri, mezat türü, İsmi, satılan mal ile ilgili kısa bilgiler ve mezatta satılacak makinelerden 10 tanesinin ilanını yayınlamasına olanak sağlar. İlan 30 gün boyunca yayında kalır.
Mezatlar ile ilgili ilanlar Anasayfa’da ayrı bir listede sunulurlar ve bu sayede bir yandan hepsi bir arada görüntülenebilirler diğer yandan da bunların diğer ilanlardan ayırt edilmesini sağlayan farklı bir grafik ile yeni ve eski makineler listelerinde de yayınlanırlar.
Mezatla satış ilanının yayınlanması için gerekli olan bedel 250 Euro’dur

“Fabrika boşaltma” ilanı vermek istiyorsanız

Industriale.it firmalara; yapılacak fabrika boşaltması (toplu satışı) ile ilgili bunların tarihleri, türü, ismi, satılan mal ile ilgili kısa bilgiler ve satılacak makinelerden 10 tanesinin ilanının yayınlamasına olanak sağlar.
İlan 30 gün yayında kalır.
Fabrika boşaltma ile ilgili ilanlar Anasayfa’da ayrı bir listede sunulurlar ve bu sayede bir yandan hepsi bir arada görüntülenebilirler diğer yandan da bunların diğer ilanlardan ayırt edilmesini sağlayan farklı bir grafik ile yeni ve eski makineler listelerinde de yayınlanırlar.
Fabrika boşaltma ilanının yayınlanması için gerekli olan bedel 250 Euro’dur

Şirketinizi “Takım tezgahı satıcısı” olarak kayıt ettirmek istiyorsanız

Industriale.it sayesinde şirketinizin faaliyet alanı ilgili Takım Tezgahı Satıcıları bölümünde tanıtarak aşağıdaki avantajlarla birlikte görünürlüğünü arttırabilirsiniz:

 • Google map de görüntülenebilmek;
 • Faaliyetlerinizin tanıtımını aynı anda birden çok dilde yapabilmek;
 • Industriale.it de yayınladığınız satılık takım tezgahlarının, “okazyon makineleriniz” listesine direk bağlı bir link sayesinde tanıtımını yapmak;
 • Şirketinizin internet sitesine direk link bağlantısı olması;
 • Industriale.it sitesine kayıt ettiğiniz son fırsat ürünü makineleri bunlar ile ilgili özel alanda tanıtarak şansınızı arttırın;
 • Direk makinenin sahibi tarafından çıkarılan tüm makine ilanlarını herkezden once siz göreceksiniz;
 • “Aranan makineler” olarak yayınlanan tüm ilanları içeren e-mailler alacaksınız.
Bu hizmetten faydalanmanın ücreti 250,00 Eurodur ve “Bir makine satıcısı ara” bölümünde 12 ay boyunca kalmanıza ve bu arada hesabınızdan kendi sayfanızda değişiklikler yapmanıza olanak sağlayacaktır.

Şirketinizi “Takım tezgahı revizyoncusu” olarak kayıt ettirmek istiyorsanız

Industriale.it şirketinizi takım tezgahları revizyoncuları kısmında tanıtabilmeniz için size bu olanağı sunuyor; Böylece aşağıdaki imkanlar ile birlikte şirketinizin görünürlüğünü arttırabilirsiniz:

 • Google Map’de görünebilir olmak;
 • Faaliyetlerinizi birden çok dilde tanımlayarak ilanlarınızı verebilmek;
 • Yaptığınız revizyonları, türünü ve ne tür makineler ile olduğunu tanıtabilmek;
 • Direk şirketinizin internet sitesine bağlı bir linkten faydalanabilmek;
 • Industriale.it sitesini ziyaret eden diğer kullanıcılardan teklif talepleri alabilmek
Bu hizmetten faydalanmanın ücreti 250,00 Eurodur ve “Bir makine satıcısı ara” bölümünde 12 ay boyunca kalmanıza ve bu arada hesabınızdan kendi sayfanızda değişiklikler yapmanıza olanak sağlayacaktır.

Şirketinizi “Takım tezgahı Nakliyecisi” olarak kayıt ettirmek istiyorsanız

Industriale.it, şirketinizi takım tezgahları Taşımacılığında uzmanlaşmış nakliye firmaları arasında tanıtmanıza olanak sağlar; Bu sayede aşağıdaki imkanlara ek olarak görünürlüğünüzü arttırabileceksiniz:

 • Google Map de görünebilir olmak;
 • Faaliyetlerini aynı anda birden fazla dilde tanıtabilmek;
 • Yapabildiğiniz taşıma tiplerini, kapasitelerini ve destinasyonları tanıtmak;
 • Direk olarak firmanızın sitesine yönlendirme yapan bir linke sahip olmak;
 • Industriale.it kullanıcılarından gelen teklif taleplerinin herkezden önce elinize geçmesi
Bu hizmetten faydalanmanın ücreti 250,00 Eurodur ve “Bir Nakliyeci ara” bölümünde 12 ay boyunca kalmanıza ve bu arada hesabınızdan kendi sayfanızda değişiklikler yapmanıza olanak sağlayacaktır.

Şirketinizi “Expertiz firması” olarak kayıt ettirmek istiyorsanız

Industriale.it şirketinizi takım tezgahları konusunda ekspertiz yapan firmalar arasında tanıtmanıza olanak sağlar; Bu sayede aşağıdaki imkanlara ek olarak görünürlüğünüzü arttırabileceksiniz:

 • Google Map de görünebilir olmak;
 • Faaliyetlerini aynı anda birden fazla dilde tanıtabilmek;
 • Yapabildiğiniz ekspertiz tiplerini, hangi makineler üzerinde yaptığınızı tanıtmak;
 • Direk olarak firmanızın sitesine yönlendirme yapan bir linke sahip olmak;
 • Industriale.it kullanıcılarından gelen teklif taleplerinin herkezden önce elinize geçmesi
Bu hizmetten faydalanmanın ücreti 250,00 Eurodur ve “Bir ekspertiz firması ara” bölümünde 12 ay boyunca kalmanıza ve bu arada hesabınızdan kendi sayfanızda değişiklikler yapmanıza olanak sağlayacaktır.

Bir “Makine arıyorum” ilanı vermek istiyorsanız

Industriale.it sitesi içerisinde arayıp bulamadığınız makineler için ücrestiz ilan verebilirsiniz; İlanınız 60 gün boyunca yayınlanacak ve bu süre sonunda eğer hala aradığınız makineyi bulamazsanız ilanı yeniden yayınlama imkanı elinizde olacaktır. Ayrıca talebiniz, Industriale.it sitesine kayıtlı olan bütün makine satıcılarına e-mail ile gönderilerek eğer bunlar arasında aradığınız makine elinde olanlar var ise size teklif yapmaları mümkün olacaktır.

Banner ilanı vererek Industriale.it sitesinde görünürlüğünüzü arttırmak istiyorsanız

Industriale.it hem ana sayfada, manşet yanı ve sağ kolon olarak hem de alt sayfalarda reklam banner’ı kiralamanıza olanak sağlar. Banner’lar dönüşümlü olarak (Random) yayınlanır.
Banner’lerin özellikleri ve fiyatları şu şekildedir:

Sağ kolon banner150 x 125 pixel
1 ay€ 200,00
3 ay€ 500,00
6 ay€ 850,00
12 ay€ 1300,00

Konu ile ilgili daha fazla bilgi almak için yada bir banner kiralamak için info@industriale.it

News Letter mailleri almak

Industriale.it “e posta ile pazarlama hizmetini” hizmetinize sunar; Her bir müşteri adına arşivimizde yer alan İtalya’da ve Dünyada mukim 30.000 şirkete bilgilendirme maili atabilir; Burada öncelikli amaç gönderilen bu mesajı aldıktan sonra bunu okuyan ve mesaj içerisinde bulunan linklere tıklayarak buna ilgi gösteren firmaların tespit edilmesi ve daha sonrasında daha detaylı ve teklif içeren bir mesaj ile bu kişilerin sizinle direk temasa geçmelerini sağlamaktır.
Hizmet iki aşamalıdır önce arşivdeki 30.000 kayıtlı müşteriye ardından bu ilk gönderilen mesaja ilgi duyan müşterilere e posta gönderilmesinden ibarettir.Hizmetin her makine için bedeli 250,00 euro’dur.
Ancak yılda 3 defa bu hizmetten alınmak istenir ise hizmet bedeli 200,00 Euro olur.
Daha fazla bilgi edinmek yada bu hizmete kayıt olmak için info@industriale.it

Eğer toptan bir reklam programı almak isterseniz

Eğer, industriale.it tarafından sağlanan hizmetlerden bir kaç tanesini birden satın almak isterseniz bize info@industriale.it adresine mail göndererek: böylece size en uygun olan paketi ve belirleyebilir ve hizmetlerin bedelleri üzerinden toplu bir indirim yapabiliriz.

Ödeme şekilleri

Sitemizde belirtilen tüm ücretler %21 KDV hariç fiyatlardır. (İtalya’dan ödeme yapan müşteriler için).
AB ülkelerinden (İtalya hariç) ve AB dışı ülkelerden yapılacak ödemelere yürürlükteki yasalara istinaden KDV uygulanmaz.
Satın aldığınız hizmetlerin bedellerinin ödemesi için kredi kartı ve banka havalesi.
Faturanız ödeme teyitinden hemen sonra e-mail ile gönderilecektir.

Kredi kartı
Kabul edilebilen kredi kartları Visa, MasterCard, Maestro, Diners, Jcb.
SecureCode standartlarına göre koruma altındadırlar.

Banka havalesi
Gerekli bedeli aşağıda verilen hesap numarasına havale edebilirsiniz:
Credito Valtellinese - IBAN: IT90P 05216 01628 000004460572 - BIC-SWIFT: BPCVIT2S

Banka çeki (Sadece italyan Müşteriler için)
L’INDUSTRIALE S.R.L. ye hazırlanmış olan ve gerekli tutarın yazılı olduğu çeki aşağıdaki adrese gönderebilirsiniz

Eğer ödeme şekilleri ile ilgili daha fazla bilgiye ihtiyacınız var ise info@industriale.it .